Na každé zakázce se podílí více než 60 párů českých rukou. Rádi bychom vám to ukázali...

dolů

Cenová nabídka a výkresová dokumentace

Na základě Vašeho zájmu o naše výrobky, Vám rádi zpracujeme cenovou nabídku. Ta obsahuje celkovou kalkulaci, technická data výrobků a služeb. Naše technické oddělení zpracuje na Vaše vyžádání výkresovou dokumentaci, kterou předložíte příslušnému státnímu orgánu. Spolupracujeme s Ústavem památkové péče, Odbory památkové péče magistrátů a Odbory výstavby jednotlivých měst a městských částí.

Hrubý přířez

Zde začíná cyklus výroby nového produktu. Za pomoci přířezových pily krátíme fošny a certifikované lepené hranoly na naše výrobky. 

Úhlová obráběcí centra WEINIG

Na obráběcích centrech WEINIG UNICONTROL 5 opracováváme jednotlivé vyčepované a již z danou profilací díly, které za pomocí kvalitního etážových lisů spojujeme  tím vytváříme polotovary oken a dveří.

Opracování polotovarů na centrech CNC BIESSE

Polotovary oken a dveří jsou zakládány na obráběcí centra CNC a jsou opracovávány s maximální přesností. CNC vyfrézuje polodrážky křídel, odtokové žlaby, závěsy, zámky, záskočky a všechny další úkony, které jsou u jednotlivých oken a dveří požadvány zákazníkem. 

Ozdobné prvky

Naše výrobky jsme schopni doplnit o zdobené klapačky, hlavice, poutce a další. Špaletová okna běžně vyrábíme se všemi historizujícími prvky – ozdobné štulpy včetně řezbovaných hlavic, historizující kování, ozdobné římsy a jiné. Všechny ozdobné úpravy jsou konzultovány s investorem a památkovým úřadem, aby bylo dosaženo co nejlepších výsledků - jak vizuálních, tak technických. 

Povrchová úprava našich výrobků

Tato fáze je nejduležitější pro trvanlivost našich výrobků. Používáme vysoce kvalitní německé barvy REMMERS.
Popíšeme Vám postup povrchové úpravy:

1) Máčení vodou: broušení a kytování nerovností 2) Základní máčení: ochrana proti dřevokazným škůdcúm a plísním, následuje druhé broušení a kytování 3) Mezivrstva: vysokotlaký nástřik - dodává povrchové úpravě celistvost, následuje třetí broušení jemný brusným papírem 4) Vrchní nástřik: vysokotlakové stříkání - ochrana proti povětrnostním a vnějším vlivům, obsahuje UV filtr.

Zasklívání a silikonování

Do našich výrobků používáme výhradně české sklo od skláren v Teplicích - AGC Processing. Silikonování a tmelení skel provádíme s maximální péči a přesností. 

Kompletace a seřízení výrobků

Jeden z posledních úkonů našich pracovníků, kteří dbají především na přesnost seřízení a kompletnost výrobku. 

Kontrola kvality

Všechny fáze výroby, povrchových úprav, zasklívání, silikonování a kompletace jsou kontrolovány pověřenými zaměstnanci, aby vše bylo provedeno ke spokojenosti zákazníka. Konečnou kontrolu kvality, již hotového produktu, provádí vedoucí výroby.

 

Podělte se o příběh

Děkujeme

Facebook